ШАНОВНІ ДРУЗІ! ЗАПРОШУЄМО АМАТОРСЬКІ ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ТАНЦЮ “ГОПАКФЕСТ” МАНДРУЄ ПО КРАЇНІ. СЛОБОЖАНЩИНА. ХАРКІВ” НА УСЛАВЛЕННІЙ КОЗАЦЬКИМИ ТА КУЛЬТУРНИМИ ТРАДИЦІЯМИ ЗЕМЛІ СЛОБІДСЬКОЇ УКРАЇНИ.

ФЕСТИВАЛЬ ВІДБУДЕТЬСЯ 30 ЛИСТОПАДА ТА 1 ГРУДНЯ 2019 РОКУ У м. ХАРКОВІ У ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ (м.Харків, вул. Велика Панасівська, 83А).

Фестиваль відбувається за підтримки Харківської обласної державної адміністрації. Управління культури і туризму, Управління молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, КЗ “Харківський обласний центр молоді”, Харківського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.
Партнери фестивалю -ГО”Слобідське Козацьке Військо”,
БФ “Харків з тобою” , ГО”Дерево-життя”.

Положення фестивалю за посиланням http://bit.do/dok-hopakfest-kharkiv . Заявка на участь у фестивалі заповнюється в онлайн формі за посиланням http://bit.do/zayavka-hopakfest2019 . Додаток до заявки заповнюється за формою http://bit.do/dodatok-hopakfest2019 та надсилається на ел.пошту hopak.fest@gmail.com

Всі заходи фестивалю трансляціються режимі он‐лайн на Першому інтернет каналі України «ПІКУ‐ТВ» www.picutv.com з проведенням голосування на приз “Глядацьких симпатій”. В програмі фестивалю – урочисте відкриття; конкурсна частина; майстер‐ класи від членів журі; зустрічі учасників фестивалю у формі “круглих столів” із членами журі. Фестиваль завершується гала-концертом за участю танцювальних колективів учасників і гостей фестивалю, на якому оголошуються переможці, вручаються призи, відзнаки та нагороди.
В конкурсній програмі особлива номінація-змагання з показових виступів з національний бойових мистецтв в категоріях однотан та двотан.

Побажання від організаторів та журі, до учасників фестивалю, включити до виступу в конкурсній програмі танці Слобідської України.


ел.пошта: hopak.fest@gmail.com
Контактні дані організаторів:
Оргкомітет – (097) 076-65-48
Координатор фестивалю (067) 909-13-61
www.facebook.com/Hopakfest

Изменить