Фестиваль українського народного танцю
«Гопакфест»

 
Київ
Місце проведення:

.


.

 


Козак, наче вільний вітер, у вихорі гопаку пронісся перед братнім кругом. Завмер на мить — вбираючи силу матінки - землі, і в стрімкому русі злетів над майданом.
І ось - він вже летить над вічним Славутичем, над безкраїм степом, над синім морем, над полонинами Карпат - над усією рідною Україною - над усім білим світом. На крилах духу і звитяги летить він у майбуття над приголомшеною планетою — і немає сили здатної зупинити цєй політ

Image
Image
Image
Image

Документи фестивалюКонцепція
(.pdf 133 Кб)

Основні ідеї та засади...

Положення
(.pdf 546 Кб)

Порядок проведення, номінації, принципи...

Журі
(.pdf 29 Кб)

фестивалю «Гопакфест» 2019

Бал українського танцю

17 ЛЮТОГО 2019 р. В КОЛОННІЙ ЗАЛІ КИЇВСЬКОЇ МЕРІЇ

НАДЗВИЧАЙНА, ЗНАКОВА ПОДІЯ В КУЛЬТУРНОМУ ЖІТТІ УКРАЇНИ! Вперше в новітній історії української хореографії відбудеться Бал українського танцю. Це буде справді перший, справжній Український бал на хореографічній лексиці традиційного українського танцю зі своїм,своєрідним бальним ритуалом. В цьому феєричному культурному дійстві, під "живу музику", приймуть участь танцюристи колективів народного танцю, яких зібрав фестиваль українського народного танцю "ГОПАКФЕСТ", та запрошені на бал гості фестивалю. Головний танцювальний розпорядник балу - відомий хореограф, Заслужений артист України В'ячеслав Вітковський.

Image

Діячі

Народна творчість та самовіддана творча праця видатних українських хореографів, насамперед, В.Верховинця, В.Авраменка, П.Вірського, заклали фундаментальні основи для збереження, розвитку, передавання та актуалізації української народної музично-хореографічної традиції.

Василь Верховинець

Пам’ятаймо, що за нашою чудовою піснею перше слово належить нашому народному танцю

Василь Авраменко

Український танок не пустощі, він основний вияв нашої культури, це – національна зброя! ...

Павло Вірський

Танець — поезія, зрима пісня, містить у собі сутність народної душі, емоційній літопис народу, який яскраво розповідає про історію почуттів та пережитих емоцій

Всі матеріали

За сприяння

Засновник фестивалю– громадська організація ТК«Модус-Ніка».