🇺🇦УКРАЇНСЬКІ МУЗИ НЕ МОВЧАТЬ! СЛАВА УКРАЇНІ! МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ С.О.Т.(Спілкування. Освіта. Творчість.).

🎼ДИСТАНЦІЙНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ МУЗИЧНИХ ШКІЛ ТА ШКІЛ МИСТЕЦТВА.

🎶🎹ТЕМА: “СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА ДЛЯ УЧНІВ КЛАСУ ФОРТЕПІАНО”.

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ🗓 7,8,9 (пт,сб,нд) ЖОВТНЯ 2022 рік. НАВЧАЛЬНИЙ ЧАС СТАНОВИТЬ ⏲12 АКАДЕМІЧНИХ ГОД-0.4 КРЕДИТУ ЄКТС.

Захід відбувається за підтримки Націона́льної спі́лки компози́торів Украї́ни.До участі запрошуються викладачі музики України та української діаспори. Семінар проходить в онлайн форматі в інтерактивній формі. Початок занять 🗓7 жовтня.. Заняття починаються⏰ з 17.00. 🎥Учасники семінару отримують відеозапис занять. 📄Розклад занять та посилання на інтернет ресурс буде надіслано безпосередньо на Viber учасників семінару до 🗓4 жовтня.

Для участі необхідно заповнити Анкету(зареєструватися)

РЕЄСТРАЦІЯ ТА СПЛАТА ВНЕСКУ ДО 5 ЖОВТНЯ.₴ФІНАНСОВІ УМОВИ Семінар відбувається за рахунок внесків учасників. ₴ СУМА ВНЕСКУ 300 гривень.

❣ТРИДЦЯТЬ ВІДСОТКІВ від суми внеску перераховується, як благодійний внесок на статутну діяльність Благодійного фонду «Мистецька Сотня України»..

Учасникам онлайн Семінару-практикуму ВИДАЄТЬСЯ ВІДПОВІДНИЙ СЕРТИФІКАТ з можливістю ідентифікації на веб-сайті. Сертифікат відповідає вимогам атестації працівників освіти та культури.

Видається також Додаток до Сертифікату з росписанною по годинам і темам Програмою Семінару-практикуму..Організатори семінару: Громадська організація ТК «Модус-Ніка» м. Київ та cуб’єкт підприємницької діяльності, що має право проводити освітницьку діяльність (Код КВЄД 85.59)

ВИКЛАДАЧІ :

КОМЛІКОВА Анастасія. Композитор, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки композиторів України, лауреат премії Віктора Косенко Міністерство культури і мистецтв України та НСКУ за значні творчі досягнення в галузі музики для дітей та юнацтва.

ПУХЛЯНКО Марія . Піаністка ,педагог , заслужена артистка України, доктор філософії (Ph.D.),професор кафедри спеціального фортепіано №2 Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, Лауреат та призер багатьох міжнародних мистецьких конкурсів та автор численних мистецьких проектів.

ГУМЕНЮК Станіслав. Піаніст, доктор мистецтв, викладач кафедри спеціального фортепіано №2 Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського. З сольними програмами та з оркестром виступав у концертних залах Великобританії, Німеччини, Чехії, Франції, Литви, України. Лауреат міжнародних конкурсів.Пухлянко Марія та Гуменюк Станіслав співавтори разом з Наталією Гриднєвою одного з найвдаліших видавничих проектів у галузі музичної освіти “Форте QR Піано. Український звуковий простір».

КРАСОВСЬКА Стелла. -PR директор нотного видавництва “Мелосвіт”.

ГОРИСЛАВЕЦЬ Володимир. Директор-головний редактор журналу “Музична школа”.

БІЛЬСЬКА Наталія .Викладач вищої категорії, викладач-методист, концертмейстер вищою категорію. Дитячої музичної школа м. Бровари.

ІВАНЕНКО Лариса. Піаністка, композитор, аранжувальник. викладач вищої категорії ,методист Викладач по класу фортепіано в Київській дитячій музичній школі №35, автор інструментальних та вокальних творів, а також навчально-методичних збірників «Імпровізуємо блюз», «Нонакорди.

ШАЛІТ Олександр. Директор Київської дитячої музичної школи №35.Голова Президії ГО «Всеукраїнська рада директорів закладів початкової мистецької освіти» ,викладач Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв ,заслужений працівник культури України,

.Для більш детальної інформації заповніть ,будь ласка, Анкету.

З ПОВАГОЮ ОРГКОМІТЕТ

📱тел 0970766548

📱Viber ,тел. 0665718874

https://www.facebook.com/sotcultura/

📧 sot.org.ua@gmail.com

Изменить